16 Ekim 2009 Cuma

Boyun

2 gündür boynum tutuk halde iş yerine geliyorum. dün bi bengay süreyim dedim ama nafile. ilaca verdim bünyeyi. ve şu an bu yazıları yazarken hala sola doğru çeviremiyorum kafamı. zaten 3 gün önce parmağımı kestim neyseki dikiş falan atılmadı.. bugünlerde sakat durumlardayım.

Aslında en önemlisi yazıcak bir şey bulamamam. bu blog yaratılmadan önce kafamda o kadar çok şey vardı ki. duygusuz mu oldum nedir?.. Aslında dün çok doluydum ama hiç internete bulaşmak istemedim. zaten boynum ağrıyordu. parmağım da sakat nasıl yazıcam lan?

saat 9.25 yarın tatil. oh mis.. görüşmek üzere okuyucu.

13 Ekim 2009 Salı

gerçekten

bir hayvan olarak dünyaya gelmek isterdim.. ne acı ne gelecek kaygısı.. 

herkes çıplak. olabildiğince doğal.

ve gerçek..

olur

ilk yazımı yazdığım için mutlu oldum.. genelde yazan birisi değilim. evet yazmam kafamda birikir bir sürü şey. yazmak isteyip de yazamadığım bir çok şeyi buraya yazmak istiyorum.. (ne saçma cümle oldu)

tabi bu düşüncelerim umarım sadece düşüncede kalmaz. aslında yazdıklarımı insanların "bu ne yazmış böyle" demesinden korktuğum için bir çok yazım sadece taslak halde kalıyor..

Demli

İçine girdi.. sıcaklık heryerini kapladı.. ve hızlıca içinde hareket etmeye başladı.. sağa sola.. hızlı hızlı.. hareket ettikçe sürtüşmeler, çarpmalar meydana geldi.. ve ister istemez sesler çıkıyordu ikisinden de..